Zaktualizowane zasady funkcjonowania biblioteki

Nasze filie biblioteczne są dla Was otwarte. Zgodnie z rozporządzeniami RM, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i limitów osób, ale z wolnym dostępem do półek.

Obowiązujące zasady bezpieczeństwa to konieczność zasłaniania nosa i ust w bibliotece, zachowanie bezpiecznego dystansu od innych osób oraz obowiązek dezynfekowania rąk lub noszenia rękawiczek ochronnych. Czytelnie oraz pracownie komputerowe nadal pozostają zamknięte.

Bezpieczeństwo jest najważniejsze, dlatego gorąco zachęcamy do ograniczania czasu swojego pobytu w filiach – przypominamy, że książki do wypożyczenia można z wyprzedzeniem zamówić za pośrednictwem katalogu elektronicznego, a kody dostępu do zbiorów elektronicznych (Legimi, IBUK) uzyskać drogą mailową.

Aktualne godziny pracy filii bibliotecznych dostępne są na naszej stronie internetowej.

Dbajmy o siebie!

Limity osób dla poszczególnych filii:

filia nr 1 – 3 osoby
ProMedia – 4 osoby
filia nr 3 dla dzieci – 3 osoby
filia nr 9 dla dzieci – 2 osoby

Jesteśmy dla Was również online!
Data publikacji
5 listopada, 2020