Filia nr 2

Znajdziecie nas w centrum miasta, nieopodal placu Kościuszki. Gromadzimy literaturę dla Czytelników w każdym wieku, a to sprzyja rodzinnym odwiedzinom, do których szczerze zachęcamy. Bogaty księgozbiór naszej biblioteki jest regularnie wzbogacany o nowości wydawnicze z różnych dziedzin literatury.

Od lat współpracujemy z okolicznymi przedszkolami i szkołami. Cyklicznie organizujemy zajęcia z dziećmi, przekonując najmłodszych, że biblioteka nie jest miejscem nudnym, a raczej takim, gdzie można ciekawie spędzić czas. Dział dziecięcy posiada książki dla rodziców z dziedziny psychologii i pedagogiki na temat problemów wychowawczych z dziećmi.

Dla nas każdy Czytelnik jest ważny, dlatego staramy się podejść do niego indywidualnie. Stale uaktualniamy ranking najpoczytniejszych książek, który pomaga wybrać niezdecydowanym odpowiednią pozycję. Oferujemy fachową pomoc przy doborze literatury, starając się zaspokoić nawet najbardziej wyrafinowane gusta czytelnicze.

Przybywajcie do filii nr 2 osobiście, jednak aby wcześniej poznać ją, wejdźcie w wirtualny spacer.

Klikając w zdjęcie poniżej, przeniesiecie się do multimedialnego zwiedzania filii przy ul. Sikorskiego.

Klikając w mapę poniżej, będziecie mogli wybierać wśród wirtualnych spacerów po poszczególnych filiach.

Coordinates of this location not found
Dane kontaktowe
Sikorskiego 10, 70-313 Szczecin
Dzielnica: Turzyn
91 48 43 259
Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek: 8.00-16.00
środa, czwartek, piątek: 11.00-19.00
sobota: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia

22.02 filia czynna 15.00-19.00

Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Nie
skaner: Nie
drukarka: Nie

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content