Filia nr 30

Mamy swoją siedzibę na parterze budynku SM Kolejarz. Nasz stale uzupełniany o nowości wydawnicze księgozbiór jest bardzo różnorodny, z pewnością każdy czytelnik znajdzie tu odpowiedni dla siebie tytuł.

Dorosły może wybierać wśród pozycji literatury pięknej polskiej i obcej, ze szczególnym uwzględnieniem wydawnictw współczesnych, a wśród nich, kryminałów, powieści obyczajowych, sensacyjnych i reportażu. Literatura popularnonaukowa skupia się na biografiach, II wojnie światowej, geografii i książkach podróżniczych.

Posiadamy duży wybór literatury pięknej dla dzieci i młodzieży, zarówno nowości, jak i wydawnictw starszych oraz albumowych, także lektur szkolnych. Dla najmłodszych czytelników wyodrębniliśmy specjalny, przyjazny im kącik. Współpracujemy z okolicznymi szkołami podstawowymi i przedszkolami, dla których organizujemy regularnie lekcje biblioteczne, pozwalające na poznanie naszej oferty oraz szerzej, poznanie różnorodności literatury dziecięcej, poszerzenie wiedzy o historii, przyrodzie oraz regionie. Rokrocznie, z okazji Tygodnia Bibliotek i Tygodnia Czytania Dzieciom organizowane są spotkania z najmłodszymi czytelnikami, chętnie też włączamy się w akcję Mała Książka Wielki Człowiek.

Dane kontaktowe
9 Maja 17, 70-136 Szczecin
Dzielnica: Pomorzany
91 48 25 444
Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek: 8.00-16.00
środa, czwartek, piątek: 11.00-19.00
sobota: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia

 

limit osób - 5

 

Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Tak
skaner: Tak
drukarka: Tak

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content