Filia nr 53

Znajdziecie nas w budynku Szkoły Podstawowej nr 74, na Osiedlu Bukowe-Klęskowo. Nasza biblioteka cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców osiedla i okolic. Do odwiedzenia nas zachęca przede wszystkim ciekawy księgozbiór z zakresu literatury pięknej, który jest systematycznie uzupełniany o nowości wydawnicze. Możemy pochwalić się także bogatym zbiorem lektur szkolnych oraz opracowań literackich. W mini kąciku dla dzieci zapewniamy niewielki, ale interesujący zbiór książeczek dla najmłodszych.

Chętnie współpracujemy z osiedlowymi przedszkolami w zakresie lekcji bibliotecznych oraz zajęć tematycznych dla dzieci. Staramy się, aby nasze spotkania z książką były dla najmłodszych początkiem przygody z literaturą. Często sięgamy po oryginalne środki przekazu, na przykład zapraszając dzieci na, cieszące się dużą popularnością, przedstawienia teatrzyku kamishibai.

Coordinates of this location not found
Dane kontaktowe
Seledynowa 50, 70-781 Szczecin
Dzielnica: Bukowe-Klęskowo
91 46 30 903
Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek: 8.00-16.00
środa, czwartek, piątek: 11.00-19.00
sobota: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia
Brak zmian
Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Nie
skaner: Nie
drukarka: Nie

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content