Filia nr 8

Znajdujemy się na Pogodnie. Posiadamy księgozbiór, aktualizowany o nowości wydawnicze, w którym każdy Czytelnik znajdzie coś dla siebie. Najmłodsze i nieco starsze dzieci mogą wybierać spośród dużej ilości ciekawych tytułów z literatury dziecięcej i lektur szkolnych. Wielbiciele kryminałów znajdą u nas ich szeroki wybór, od klasyki po, najpopularniejsze obecnie, książki skandynawskich autorów. Posiadamy także pozycje dla studentów i literaturę popularnonaukową.

Współpracujemy z pobliskimi przedszkolami i szkołami, organizując ciekawe spotkania, pokazy multimedialne czy lekcje dla dzieci. W okresie ferii i wakacji zapraszamy na zajęcia plastyczne i literackie, podczas których młodzi uczestnicy mogą się przekonać, że biblioteka nie jest nudnym miejscem. Staramy się uczyć miłości do literatury poprzez kreatywną zabawę.

Na naszym profilu na Facebooku zamieszczamy treści kulturalne i aktualności biblioteczne, zapraszamy: https://www.facebook.com/Filia-nr-8-Miejskiej-Biblioteki-Publicznej-w-Szczecinie-1893461160777335

Dane kontaktowe
Konopnickiej 9, 71-150 Szczecin
Dzielnica: Pogodno
91 48 73 421
Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku: 8.00-20.00
soboty: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia
Brak zmian
Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Nie
skaner: Nie
drukarka: Nie

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content