Filia nr 18

Biblioteka w dzielnicy Zdroje, to doskonałe miejsce dla dorosłych, młodzieży i dzieci. W bogatym księgozbiorze stale uzupełnianym o nowości wydawnicze, każdy znajdzie coś dla siebie. Młodszym Czytelnikom oferujemy bogaty zbiór książek i multimediów. Uczniowie znajdą lektury na każdym poziomie edukacji, a dorosłych czeka duży wybór książek beletrystycznych i popularnonaukowych. Oprócz tradycyjnych usług bibliotecznych, prowadzimy również działalność na rzecz upowszechniania czytelnictwa. Przy współpracy okolicznych szkół i przedszkoli organizujemy zajęcia dla dzieci. Uczestników spotkań staramy się przekonać, że biblioteka jest miejscem ciekawym i przyjaznym, a książka może stać się przyjacielem na całe życie. 

Jesteśmy otwarci dla wszystkich Czytelników – wygodny podjazd ułatwia wejście osobom starszym, na wózkach inwalidzkich i z wózkami dziecięcymi.

Dane kontaktowe
Batalionów Chłopskich 26 a, 70-764 Szczecin
Dzielnica: Zdroje
91 43 17 236
Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek: 8.00-16.00
środa, czwartek, piątek: 11.00-19.00
sobota: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia

Od 10.09.2021 do odwołania filia nieczynna z przyczyn technicznych.
Czytelnicy, którzy wypożyczyli książki z filii nr 18 w tym czasie mogą zwracać je w filii nr 6, ul. Dziennikarska 39, tel. 91 46 00 703 lub w filii nr 48 ul. L. Rydla 93, tel. 91 46 42 881


limit osób - 3

 

Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Tak
skaner: Tak
drukarka: Tak

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content