Filia nr 5

Znajdziecie nas na Pomorzanach. W nasze przestronne progi zapraszamy zarówno dzieci jak i dorosłych. Czeka na Was bogaty księgozbiór, zawierający liczne pozycje z literatury pięknej, popularnonaukowej, regionalnej, lektury szkolne, audiobooki i e-booki. Zasoby książkowe są stale uzupełniane o nowości wydawnicze.

Atrakcją dla naszych najmłodszych Czytelników jest miejsce zaprojektowane specjalnie dla nich, kusi drewnianym domkiem oraz stolikiem i krzesełkami tworzącymi przestrzeń idealną do zabawy. Starsze dzieci zapraszamy do cichej i spokojnej nauki. Współpracujemy z przedszkolami oraz szkołami, organizujemy lekcje biblioteczne i spotkania z dziećmi i młodzieżą, przekonując ich, że biblioteka jest miejscem, które warto poznać i ciekawie spędzić w nim czas.

Zapraszamy na profil biblioteki na portalu społecznościowym Facebook, gdzie zamieszczamy zawsze aktualne informacje.

A klikając w zdjęcie poniżej, rozpoczniecie wirtualny spacer po filii, pełen aktualnych zdjęć

Coordinates of this location not found
Dane kontaktowe
Mieszka I 105,70-106 Szczecin
Dzielnica: Pomorzany
91 48 21 537
Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek: 8.00-16.00
środa, czwartek, piątek: 11.00-19.00
sobota: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia
Brak zmian
Wyposażenie
ilość stanowisk: 5
ksero: Tak
skaner: Tak
drukarka: Tak

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content