Filia nr 3 dla dzieci

Jesteśmy jedyną dziecięcą biblioteką na Prawobrzeżu. Znajdziecie nas na Osiedlu Majowym, nieopodal Szkoły Podstawowej nr 37. Brak barier architektonicznych sprawia, że filia jest łatwo dostępna dla maluszków oraz dla wielu Czytelników odwiedzających bibliotekę z dziećmi w wózkach. Nasz obszerny księgozbiór, systematycznie uzupełniany o nowości wydawnicze, to w przeważającej części literatura dla dzieci i młodzieży. Jesteśmy też doskonale zaopatrzeni w lektury szkolne, a także możemy się pochwalić pokaźnym zbiorem audiobooków dla dzieci. Jako jedyna filia posiadamy do wypożyczenia nuty.

Najmłodszych zachęcamy do odwiedzin naszego kącika w czytelni, który jest urządzony specjalnie dla nich. Książki ułożone są na niższych półkach, żeby dzieci czerpały radość z samodzielnego ich wybierania, a na kolorowym dywanie można beztrosko pobawić się zabawkami.

Od wielu lat współpracujemy z przedszkolami i ze szkołami podstawowymi, a także z ośrodkiem „Harmonia” oraz Towarzystwem Przyjaciół Dzieci, organizując różnorodne zajęcia tematyczne i wycieczki wprowadzające. W okresie ferii i wakacji szkolnych zapraszamy dzieci na ciekawe zajęcia plastyczne i literackie.

A może zwiedzić filię na ekranie komputera lub smartfona? Wirtualny spacer zaczniecie klikając w poniższe zdjęcie.

A może zwiedzić filię na ekranie komputera lub smartfona? Wirtualny spacer zaczniecie klikając w poniższe zdjęcie.

Do mapy ze wszystkimi filiami, dojdziecie klikając ją.

Coordinates of this location not found
Dane kontaktowe
Z. Nałkowskiej 15, 70-785 Szczecin
Dzielnica: Majowe
91 46 26 346
Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek: 8.00-16.00
środa, czwartek, piątek: 11.00-19.00
sobota: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia
Brak zmian
Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Nie
skaner: Nie
drukarka: Nie

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content