Filia nr 12

Mieścimy się w dzielnicy Niebuszewo, jesteśmy biblioteką, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Czekają na Was tysiące książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dziesiątki audiobooków dla najmłodszych, czasopisma oraz czytelnia internetowa.

Od wielu lat pełnimy rolę ośrodka kulturalnego, ponieważ staramy się atrakcyjnymi wydarzeniami przyciągnąć osoby w każdym wieku. Dla osób starszych prowadzimy, cieszący się ogromnym powodzeniem, Kurs Komputerowy dla Seniorów. Osoby pragnące dzielić się swoimi wrażeniami po lekturze książek, zapraszamy na spotkania prężnie działającego Dyskusyjnego Klubu Książki. Więcej informacji o klubach DKK w naszej bibliotece TUTAJ.

Organizujemy również zajęcia dla przedszkoli i szkół, zarówno w czasie roku szkolnego, jak i wakacji. Włączamy się w okolicznościowe akcje, np. Randka w ciemno z książką, bookcrossing, Tydzień Zakazanych Książek, Tydzień Bibliotek. Zachęcamy również do obejrzenia eksponowanych u nas wystaw prac plastycznych i książek – jest w czym wybierać i do czego wracać. 

 Zapraszamy również na  nasz BLOG.

Dane kontaktowe
Marcina 1, 71-544 Szczecin
Dzielnica: Niebuszewo-Bolinko
91 42 27 109
Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku: 8.00-20.00
soboty: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia
Brak zmian
Wyposażenie
ilość stanowisk: 6
ksero: Nie
skaner: Nie
drukarka: Nie

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content