Filia nr 12

Mieścimy się w dzielnicy Niebuszewo, jesteśmy biblioteką, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Czekają na Was tysiące książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych, dziesiątki audiobooków dla najmłodszych.

Od wielu lat pełnimy rolę ośrodka kulturalnego, ponieważ staramy się atrakcyjnymi wydarzeniami przyciągnąć osoby w każdym wieku. Osoby pragnące dzielić się swoimi wrażeniami po lekturze książek, zapraszamy na spotkania prężnie działającego Dyskusyjnego Klubu Książki. Więcej informacji o klubach DKK w naszej bibliotece TUTAJ.

Organizujemy również zajęcia dla przedszkoli i szkół, zarówno w czasie roku szkolnego, jak i wakacji. Włączamy się w okolicznościowe akcje, np. Randka w ciemno z książką, bookcrossing, Tydzień Zakazanych Książek, Tydzień Bibliotek. Zachęcamy również do obejrzenia eksponowanych u nas wystaw prac plastycznych i książek – jest w czym wybierać i do czego wracać. 

 Zapraszamy również na  nasz BLOG.

Coordinates of this location not found
Dane kontaktowe
Marcina 1, 71-544 Szczecin
Dzielnica: Niebuszewo-Bolinko
91 42 27 109
Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku: 8.00-20.00
soboty: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia
Brak zmian
Wyposażenie
ilość stanowisk: 6
ksero: Nie
skaner: Nie
drukarka: Nie

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content