Filia nr 43

Biblioteka funkcjonuje w atrakcyjnej lokalizacji, na osiedlu Magnolia Park. Odwiedzają nas przede wszystkim mieszkańcy osiedla Zawadzkiego, a także Krzekowa, Bezrzecza i Pogodna. Na nasz księgozbiór składa się przede wszystkim literatura piękna dla dzieci i dorosłych. Oferujemy bogaty wybór współczesnej literatury polskiej, amerykańskiej, angielskiej oraz fantastyki i kryminałów. W swoich zbiorach posiadamy również literaturę popularnonaukową (z różnych dziedzin wiedzy i nauki) dla dzieci i dorosłych. Na szczególną uwagę zasługują tutaj wyjątkowo dobrze wyposażone działy historyczne, geograficzne oraz biografie i pamiętniki. Jesteśmy dobrze zaopatrzeni w lektury szkolne i oferujemy dużo nowości wydawniczych.

Współpracujemy z okolicznymi przedszkolami. Organizujemy lekcje biblioteczne i spotkania czytelnicze dla najmłodszych, starając się zaszczepić w nich miłość do książek. Naszym głównym celem jest przekonanie dzieci, że biblioteka jest miejscem ciekawym i rozwijającym wyobraźnię, do którego zawsze warto wracać.

Coordinates of this location not found
Dane kontaktowe
Klonowica 46a, 71-249 Szczecin
Dzielnica: Zawadzkiego-Klonowica
91 83 10 997
Godziny otwarcia

poniedziałek-piątek: 8.00-20.00
sobota: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia
Brak zmian
Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Nie
skaner: Nie
drukarka: Nie

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content