Filia nr 10

Biblioteka w Wielgowie mieści się przy głównej ulicy, na parterze willi. Czytelnicy lubią tutaj przychodzić, bowiem miejsce to ma swoisty klimat. Składa się na to i wystrój, i miła obsługa, a w szczególności indywidualne podejście do Czytelnika. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Posiadamy w swoich zbiorach beletrystykę dla dorosłych i literaturę popularnonaukową, a także księgozbiór dla dzieci. Zachęcamy do spokojnego przejrzenia czy poczytania wybranej książki na miejscu. Uwzględniając potrzeby najmłodszych Czytelników, literaturę dla nich umieściliśmy na niskich regałach, dzięki czemu mogą sami wybierać interesujące ich tytuły.

Przedszkolaki oraz dzieci z młodszych klas chętnie nas odwiedzają i dobrze się tu bawią. Podczas tych spotkań dowiadują się wielu ciekawych rzeczy o przyrodzie i świecie, kształtują także swój gust czytelniczy i nabierają wprawy w doborze literatury.

Coordinates of this location not found
Dane kontaktowe
Bałtycka 6, 70-880 Szczecin
Dzielnica: Wielgowo
91 43 17 401
Godziny otwarcia

poniedziałek: 8.00-16.00
wtorek: nieczynna
środa, czwartek, piątek: 11.00-19.00
sobota: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia

28.05 (wtorek) filia nieczynna
Czytelnicy, którzy wypożyczyli książki z filii nr 10 w tym czasie mogą zwracać je w filii nr 6, ul. Dziennikarska 39, tel. 91 46 00 703

 

Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Nie
skaner: Nie
drukarka: Nie

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content