Filia nr 9 dla dzieci

Mieścimy się na parterze budynku mieszkalnego, na osiedlu Książąt Pomorskich, w lewobrzeżnej części Szczecina. Naszym Czytelnikom oferujemy bogaty i różnorodny księgozbiór z zakresu literatury pięknej i popularnonaukowej dla dzieci i młodzieży, w tym lektury szkolne. Gromadzimy i wypożyczamy również audiobooki.

Jesteśmy sukcesywnie zaopatrywani w nowości. Biblioteka w ostatnim czasie przeszła remont, jest przytulna, z przyjaznym podejściem do każdego młodego miłośnika książek. Najmłodsi mają swój stolik, gdzie leżą bajki i książki-zabawki, mogą przy nim samodzielnie przejrzeć i wybrać interesujące ich lektury. Najczęściej są na nim eksponowane nowości, ale także inne polecane tytuły.

Organizujemy zajęcia biblioteczne, tematyczne, także w czasie letnich wakacji i ferii zimowych. Przyjmujemy wycieczki szkolne i przedszkolne, w czasie których, tak jak i podczas przeprowadzanych lekcji bibliotecznych, propagujemy czytanie książek od najmłodszych lat. Staramy się, by nasza biblioteka była miejscem kolorowym i przyjaznym, dlatego wnętrze ozdabiamy pracami dzieci.

Coordinates of this location not found
Dane kontaktowe
Ks. Anastazji 27/2, 71-669 Szczecin
Dzielnica: Niebuszewo
91 44 22 241
Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek: 8.00-16.00
środa, czwartek, piątek: 11.00-19.00
sobota: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia

17.04 (środa) filia czynna 8.00-16.00

18-19.04 filia nieczynna
Czytelnicy, którzy wypożyczyli książki z filii nr 9 dla dzieci w tym czasie mogą zwracać je w filii nr 13, ul. Księżnej Zofii 2, tel. 91 44 23 857

Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Nie
skaner: Nie
drukarka: Nie

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content