Filia nr 36

Usytuowani jesteśmy wśród zieleni, w pobliżu parku im. Fryderyka Chopina. Biblioteka jest po generalnym remoncie, przestronna, funkcjonalna, przyjazna dla Czytelników i przystosowana do korzystania z niej przez osoby z niepełnosprawnościami. Dysponujemy różnorodnym księgozbiorem, na który składa się bogaty dział literatury pięknej i popularnonaukowej dla dorosłych, dzieci i młodzieży, a także zwiększone zbiory z zakresu pedagogiki, psychologii i socjologii. 

Współpracujemy z okolicznymi szkołami i przedszkolami, organizując spotkania biblioteczne upowszechniające czytelnictwo.

Prowadzimy spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki. Raz w miesiącu zapraszamy grono wielbicieli literatury, by wspólnie rozmawiać o  książkach i wydarzeniach kulturalnych, w których brali udział. Więcej informacji o klubach DKK w naszej bibliotece TUTAJ.

Dane kontaktowe
Bartnicza 10 a, 71-487 Szczecin
Dzielnica: Arkońskie-Niemierzyn
91 46 46 971
Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku: 8.00-20.00
soboty: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia

Od 04.04.2022 filia czynna:
poniedziałek, wtorek          8.00-16.00
środa, czwartek, piątek    11.00-19.00

Wyposażenie
ilość stanowisk: 3
ksero: Nie
skaner: Nie
drukarka: Nie

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content