Filia nr 19

Jesteśmy największą filią biblioteczną na Pomorzanach. Możemy się pochwalić bogatą ofertą wydawnictw dla najmłodszych. Dział dla dorosłych przyciąga przede wszystkim szerokim wyborem literatury sensacyjnej, kryminalnej (głównie skandynawscy autorzy), znajdziecie tu również literaturę fantastyczną i romanse. Nasz zróżnicowany księgozbiór jest sukcesywnie uzupełniany o nowości wydawnicze. Dbamy o obecność na półkach tytułów pożądanych i poszukiwanych przez naszych Czytelników, chodzi tu o tzw. bestsellery, czy książki nagradzane w konkursach literackich. Zapewniamy także pomoc w wyborze odpowiedniej lektury. Oferujemy również bogaty zbiór literatury popularnonaukowej.

Od wielu lat angażujemy się w prowadzenie dwóch akcji:
– „Od czytelnika do czytelnika” – akcja polegająca na tym, że Czytelnicy przynoszą do biblioteki własne książki, pozostawiają je u nas, wymieniają się książkami z innymi Czytelnikami.
– „Książki dla marynarzy” – mieszkańcy i Czytelnicy przynoszą do nas swoje książki, które następnie są przekazywane na statki.

Niewątpliwym walorem architektonicznym naszej biblioteki jest kolorystyka pomieszczeń. Błękitny kolor sprawia bowiem wrażenie przytulności i „niebiańskości”, które powodują, że do naszej biblioteki chętnie się wraca.

A klikając zdjęcie poniżej, przeniesiecie się do filii wirtualnie, aby poczytać o niej ciekawostki oraz obejrzeć zdjęcia.

Coordinates of this location not found
Dane kontaktowe
Włościańska 1, 70-021 Szczecin
Dzielnica: Pomorzany
91 48 22 077
Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku: 8.00-20.00
soboty: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia
Brak zmian
Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Tak
skaner: Tak
drukarka: Tak

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content