Filia nr 1

Możemy pochwalić się numerem jeden przy naszej filii, a to znaczy, że byliśmy pierwszą filią Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie. Działamy w tym miejscu od 1948 roku. Mieszkańcy łatwo mogą nas znaleźć i odwiedzić, dzięki lokalizacji w centrum miasta oraz bliskości linii tramwajowej. Biblioteka nie jest duża, ale w naszych zbiorach Czytelnik w każdym wieku znajdzie coś dla siebie. Szczególnie polecamy dział „Ciekawe, poruszające, zabawne”, czyli interesujące publikacje z dziedziny reportażu.

Nasza filia przyciąga uwagę przechodniów okazałą witryną (od ul. 5 Lipca), w której eksponujemy plakaty prezentujące aktualne wydarzenia w innych naszych bibliotekach lub zaprzyjaźnionych instytucjach kultury.

Zapraszamy do odwiedzenia filii nr 1 osobiście, jednak wcześniej możecie wybrać się na zwiedzanie, siedząc w swym domu przed ekranem komputera lub smartphone’a.

Klikając w zdjęcie poniżej, przeniesiecie się do wirtualnego spaceru po filii przy ul. Bolesława Śmiałego, aby poczytać o ciekawostkach oraz obejrzeć wiele zdjęć.

Klikając w mapę poniżej, będziecie mogli wybierać wśród wirtualnych spacerów po poszczególnych filiach.

Coordinates of this location not found
Dane kontaktowe
Bolesława Śmiałego 4 (wejście od ul. 5 Lipca),70-350 Szczecin
Dzielnica: Śródmieście Północ
91 48 43 889
Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek: 8.00-16.00
środa, czwartek, piątek: 11.00-19.00
sobota: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia
Brak zmian
Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Nie
skaner: Nie
drukarka: Nie

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content