Filia nr 13

Na przekór powszechnym przesądom, „13” jest dla nas i naszych Czytelników szczęśliwą liczbą. Od lat mieszkańcy dzielnicy Niebuszewo odwiedzają nas, by skorzystać z bogatego księgozbioru biblioteki. A jest w czym wybierać.

Obok ciekawej beletrystyki stoją książki popularnonaukowe. Sukcesywnie rozbudowujemy tematyczne zbiory – w zakresie socjologii, nauk politycznych, prawnych, ekonomicznych, oświaty i wychowania, organizacji i zarządzania, metodologii i metod nauk.

Na tle innych bibliotek wyróżniamy się tym, że nasza oferta biblioteczna skierowana jest do Czytelników dorosłych, nie posiadamy w swoich zbiorach tytułów dziecięcych.

Zapraszamy raz w miesiącu na spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki, podczas którego klubowicze dzielą się opiniami na temat przeczytanych pozycji. Więcej informacji o klubach DKK w naszej bibliotece TUTAJ.


Coordinates of this location not found
Dane kontaktowe
Księżnej Zofii 2, 71-582 Szczecin
Dzielnica: Niebuszewo
91 44 23 857
Godziny otwarcia

od poniedziałku do piątku: 8.00-20.00
soboty: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia
Brak zmian
Wyposażenie
ilość stanowisk: 6
ksero: Tak
skaner: Tak
drukarka: Tak

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content