Zakochanym szlakiem z Tomaszem Wieczorkiem i Sylwią Trojanowską. Spacer tłumaczony na PJM [Zaczytany Szczecin]

12 lipca (wtorek) o godz. 17:00 zapraszamy na spacer miejski w romantycznych klimatach. Naszymi przewodnikami będą Tomasz Wieczorek i Sylwia Trojanowska [Zaczytany Szczecin].

Startujemy z filii nr 4 przy ul. Barnima 25.
Spacer tłumaczony będzie na język migowy PJM.
Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny. Wydarzenie odbędzie się bez względu na pogodę.

Przed nami trzeci już spacer literacki w ramach projektu [Zaczytany Szczecin]. W środku lata, gdy pozytywne emocje unoszą się w powietrzu odwiedzimy pełne uroku zakątki Szczecina i posłuchamy historii o uczuciach spełnionych lub nieprzyjętych. Razem z naszymi przewodnikami wyruszymy z filii nr 4 (ul. Barnima 25) i odwiedzimy kilka ciekawych punktów i dzielnic Szczecina.

A zaprowadzą nas tam:

Tomasz Wieczorek – przewodnik turystyczny po Szczecinie i województwie zachodniopomorskim, z dwudziestoletnim doświadczeniem. Pomysłodawca i koordynator projektu, w ramach którego powstała zamkowa publikacja „Śladami Lubinusa. Przewodnik niezwykły”, którego jest współautorem. Twórca koncepcji zrealizowania filmu „Zamek wśród atrakcji Pomeranii”.

Sylwia Trojanowska – pisarka, autorka sztuk teatralnych, coach i trenerka biznesu. Aktywnie działa na rzecz kobiet. Jest ambasadorką akcji „Wiele powodów, by żyć”, mającej na celu promowanie profilaktycznych badań cytologicznych, oraz członkinią kapituły „Magnolie Biznesu”, nagradzającej wyjątkowe kobiety województwa zachodniopomorskiego.

Spacer będzie tłumaczony na język migowy PJM.
Kontakt SMS tel. 666 871 342

Wydarzenie realizowane w ramach projektu “Zaczytany Szczecin” dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Patroni: SzczecinCzyta.pl, wSzczecinie.pl, Kurier Szczeciński

Partnerzy: Szczeciński Humanistyczny Uniwersytet Seniora, Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi w Szczecinie, Szkoła Podstawowa nr 11, Szkoła Podstawowa nr 54

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie belka-1.jpg
Data rozpoczęcia
12 lipca, 2022
17:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych
Wydarzenie dla dzieci

Nowy klub młodych miłośników gier planszowych

26 lutego, 2024
15.00
[Spotkania z planszówkami]

[Spotkania z planszówkami]

27 lutego, 2024
17.00
[Ekipa Seniora]

[Ekipa Seniora]

27 lutego, 2024
14.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content