Jak zapisać się do biblioteki

Aby zostać naszym Czytelnikiem, wystarczy przyjść do jednej z naszych filii bibliotecznych. Pełna ich lista wraz z adresami dostępna jest TUTAJ.

Wystarczy mieć aktualny dowód tożsamości ze zdjęciem. Osoba niepełnoletnia powinna przyjść z opiekunem faktycznym. Po wypełnieniu zobowiązania Czytelnik otrzymuje kartę biblioteczną. I już! Zapis oczywiście jest bezpłatny.

Czytelnik ma prawo do korzystania ze wszystkich naszych filii bibliotecznych. Jest przy tym zobowiązany do przestrzegania REGULAMINu.