Wielkie emocje Małych Ludzi [Literacki Kącik Malucha]

30 listopada (czw.) o godz. 17:00 w [Literackim Kąciku Malucha] poznamy książeczkę „7 opowieści, aby pozbyć się złości i ukoić smutki”.

Spotkanie jak zazwyczaj odbędzie się w filii nr 2 (ul. Sikorskiego 10), moderowane przez panią Justynę.

Nawet małe osoby mogą przeżywać wielkie emocje. Często zbyt duże na ich możliwości. Jak sobie poradzić z nimi? Czy są jakieś sposoby?

Antoś bohater jednej z opowieści pokaże nam jak uporać się ze smutkiem, a razem z Colinem dowiemy się jak kłaść się spać bez złości.

[Literacki Kącik Malucha] to cykl comiesięcznych zajęć czytelniczych dla dzieci w wieku przedszkolnym.

Aby usłyszeć o bohaterach innych opowieści, serdecznie zapraszamy na spotkanie.

Wstęp na spotkanie jest wolny.

30 listopada, 2023