Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie w 2020 roku po raz kolejny uczestniczy w Programie Wieloletniego „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” w priorytecie „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”.

Przedsięwzięcie zostało sfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa, a nasza biblioteka otrzymała 73 332 zł.

Kluczowym celem wspomnianego Priorytetu jest zwiększenie atrakcyjności oferty bibliotek publicznych poprzez zwiększenie liczby nowości wydawniczych w księgozbiorach bibliotek oraz dostępności tych zasobów.

W 9 dni dookoła Islandii [Dni Skandynawskie 2021]

20 maja, 2021