Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych 2020

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie w 2020 roku po raz kolejny uczestniczyła w Programie Wieloletniego „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” w priorytecie „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”.

Przedsięwzięcie zostało sfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa, a nasza biblioteka otrzymała 73 332 zł. Za tę kwotę kupiliśmy 3303 książki i 70 audiobooków.

Kluczowym celem wspomnianego Priorytetu jest zwiększenie atrakcyjności oferty bibliotek publicznych poprzez zwiększenie liczby nowości wydawniczych w księgozbiorach bibliotek oraz dostępności tych zasobów.

Nadchodzące wydarzenia

Młyny i wiatraki  – element dziedzictwa kulturowego województwa zachodniopomorskiego [wykład]

Młyny i wiatraki - element dziedzictwa kulturowego województwa zachodniopomorskiego [wykład]

18 maja, 2022