Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych

Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie w 2020 roku po raz kolejny uczestniczy w Programie Wieloletniego „Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa” w priorytecie „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych”.

Przedsięwzięcie zostało sfinansowane ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z budżetu państwa, a nasza biblioteka otrzymała 73 332 zł.

Kluczowym celem wspomnianego Priorytetu jest zwiększenie atrakcyjności oferty bibliotek publicznych poprzez zwiększenie liczby nowości wydawniczych w księgozbiorach bibliotek oraz dostępności tych zasobów.

Dzień Kobiet z książką „Silna”

Dzień Kobiet z książką "Silna"

9 marca, 2021
Szczecin poza centrum – wystawa malarstwa twórców ZSTK