Klub Zaczytanego Malucha

Klub Zaczytanego Malucha działa w ProMediach od stycznia 2016 roku. Są to cykliczne spotkania, które odbywają się w każdą ostatnią sobotę miesiąca o godz. 11.00 i skierowane są do dzieci w wieku 3-5 lat wraz z opiekunami.

Naszym najmłodszym Czytelnikom prezentujemy wybrane pozycje z literatury dziecięcej, które w sposób szczególny rozbudzają wyobraźnię i zachęcają do wejścia w świat książek. Podczas zajęć, oprócz czytania, staramy się organizować różnorodne zabawy związane z książką oraz zajęcia plastyczne, które nawiązują do literatury dziecięcej. W czasie spotkań Klubu Zaczytanego Malucha prezentowane są też najnowsze książki dla dzieci, które posiadamy w swoich zbiorach. 

Klub Zaczytanego Malucha rozwija w dzieciach umiejętność słuchania ze zrozumieniem, zainteresowanie książkami oraz integruje z innymi dziećmi w podobnym wieku. Dla rodziców jest to możliwość zapoznania się z nowościami literatury dziecięcej na rynku wydawniczym oraz okazja do obserwowania swoich pociech podczas zajęć. Włączenie się do wspólnej zabawy zawsze mile widziane 🙂 

Serdecznie zapraszamy dzieci wraz z opiekunami na spotkania Klubu, zarówno stałych bywalców, jak i nowych uczestników. Wstęp wolny.

Nadchodzące wydarzenia

Przesłuchanie. Spotkanie ze szczecińskimi twórcami kryminałów

Przesłuchanie. Spotkanie ze szczecińskimi twórcami kryminałów

28 stycznia, 2021
18.00
FB Biblioteki
Persony. Wystawa rysunku Jolanty Arituch

Persony. Wystawa rysunku Jolanty Arituch

9 lutego, 2021
0.00
(Nie)bezpieczeństwo w internecie [DBI2021]

(Nie)bezpieczeństwo w internecie [DBI2021]

9 lutego, 2021
18.00
online
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content