Teatralny Tydzień Dziecka online

Teatralny Ty-Dzień Dziecka [wystawa]

W listopadzie w witrynie ProMediów (ul. Wojska Polskiego 2) będzie można oglądać wystawę podsumowującą czwartą edycję projektu Teatralny Ty-Dzień Dziecka realizowanego przez Teatr Lalek „Pleciuga”. Zapraszamy do oglądania.

W bieżącym roku projekt realizowany jest w formule hybrydowego festiwalu: prapremiery Pleciugi prezentowane są żywo, natomiast spektakle zagraniczne z Holandii, Islandii, Finlandii, Norwegii i Szwecji – w internecie.

W listopadzie zapraszamy na przedstawienia spektaklu „Bambi, opowieść leśna” w reżyserii Arkadiusza Klucznika. Przed nami jeszcze: prapremiera spektaklu „Halo Ziemia!” według pomysłu i w reżyserii Marty Łągiewki, pokazy trzech tytułów Teatroteki Młodego Człowieka, warsztaty dla najnajów („W krainie wyobraźni”) i dla dzieci od lat pięciu („Wyobraź sobie”) oraz rodzinne spotkania/czytania w Kluboksięgarni FiKa, czyli „Fika kulturalna”. Nie zabraknie także publikacji, pojawią się tradycyjny już „Teatralnik” i książeczka kreatywna „Lalki, lalki… TworzyMy”.

WIęcej informacji na stronie organizatora http://www.pleciuga.pl/teatralny-ty-dzien-dziecka

Projekt „Teatralny Ty-Dzień Dziecka. Teatralna jesień dla Dzieci” został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

23 listopada, 2020