Teatralny Tydzień Dziecka online

Teatralny Ty-Dzień Dziecka [wystawa]

W listopadzie w witrynie ProMediów (ul. Wojska Polskiego 2) będzie można oglądać wystawę podsumowującą czwartą edycję projektu Teatralny Ty-Dzień Dziecka realizowanego przez Teatr Lalek „Pleciuga”. Zapraszamy do oglądania.

W bieżącym roku projekt realizowany jest w formule hybrydowego festiwalu: prapremiery Pleciugi prezentowane są żywo, natomiast spektakle zagraniczne z Holandii, Islandii, Finlandii, Norwegii i Szwecji – w internecie. 

W listopadzie zapraszamy na przedstawienia spektaklu „Bambi, opowieść leśna” w reżyserii Arkadiusza Klucznika. Przed nami jeszcze: prapremiera spektaklu „Halo Ziemia!” według pomysłu i w reżyserii Marty Łągiewki, pokazy trzech tytułów Teatroteki Młodego Człowieka, warsztaty dla najnajów („W krainie wyobraźni”) i dla dzieci od lat pięciu („Wyobraź sobie”) oraz rodzinne spotkania/czytania w Kluboksięgarni FiKa, czyli „Fika kulturalna”. Nie zabraknie także publikacji, pojawią się tradycyjny już „Teatralnik” i książeczka kreatywna „Lalki, lalki… TworzyMy”.

WIęcej informacji na stronie organizatora http://www.pleciuga.pl/teatralny-ty-dzien-dziecka 

Projekt „Teatralny Ty-Dzień Dziecka. Teatralna jesień dla Dzieci” został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Data rozpoczęcia
23 listopada, 2020
0:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Rzeźnik z Lyonu. Spotkanie z Marcelem Woźniakiem.

Rzeźnik z Lyonu. Spotkanie z Marcelem Woźniakiem.

7 grudnia, 2022
18.00
Gród Gryfa kompletnie inaczej. Spotkanie w „Bizarnym Szczecinie”

Gród Gryfa kompletnie inaczej. Spotkanie w "Bizarnym Szczecinie"

8 grudnia, 2022
18.00
Mikołajkowe warsztaty [Senioriada]

Mikołajkowe warsztaty [Senioriada]

8 grudnia, 2022
13.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content