Moje bieguny. Spotkanie z Markiem Kamińskim

10 października (wt.) o godz. 18:00 przywitamy w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) gościa niezwykłego. Zapraszamy na inspirującą rozmowę z Markiem Kamińskim — zdobywcą biegunów, podróżnikiem, autorem.

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Książki autora będzie można nabyć podczas spotkania.

Marek Kamiński:

Zdobywca biegunów, twórca Life Plan Academy i Kaminski Academy. Jako pierwszy na świecie zdobył oba bieguny Ziemi w ciągu jednego roku, dzięki czemu został wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Inspiruje setki tysięcy ludzi w Polsce i na świecie poprzez książki, filmy, podcasty, webinary oraz programy trenerskie.

Autor 14 książek — prelegent 1,000 wykładów — uczestnik 80 wypraw.

10 października, 2023