Dzień dobrej wiadomości – spotkanie z logopedą

26 stycznia (środa) o godz. 17.00 w filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) odbędzie się „Dzień dobrej wiadomości” – pierwsze spotkanie dla rodziców z dziećmi (3-5 lat) prowadzone przez logopedę, Annę Smoroń. Podczas wydarzenia opowie ona jak postępować w przypadku stwierdzenia wad wymowy u dzieci. Podczas kilku zabaw przeprowadzi na życzenie logopedyczną diagnozę wstępną.

W przypadku zainteresowania styczniowym spotkaniem, zaprosimy na kolejne spotkania w cyklu, które odbywać się będą co miesiąc. Skierowane będą do różnych grup wiekowych małych odbiorców w ogólnym przedziale 3-10 lat.

Wstęp na spotkania jest bezpłatny, należy jednak zgłosić chęć uczestnictwa osobiście w filii lub telefonicznie 91 506 50 58.

26 stycznia, 2022