Dom. Wystawa prac Aleksandry Giemzy

Od 4 października w ProMediach (al. Wojska Polskiego 2) przez miesiąc będzie można podziwiać obrazy Aleksandry Giemzy, zebrane w kolekcję pt. „Dom”. Obrazy będzie można oglądać w godz. pracy ProMediów.

Oto jak artystka opisuje własne prace malarskie i ich temat przewodni:

DOM — rodzinny, bezpieczny, a może taki, z którego chce się uciec? Dom w nas samych, dom naszych myśli, wyobraźni. Dom zbudowany z relacji i w relacjach. Dom, za którym tęsknimy, na który czekamy, a może który dopiero budujemy. Dom, którym sami jesteśmy — dla siebie, dla innych. Świat, który jest domem.

Autorka prac o sobie:

Aleksandra Anna Giemza, rocznik 1980 (to może ukryjmy he he), od dzieciństwa związana ze sztykami plastycznymi – w kołach artystycznych, w Pałacu Młodzieży i Liceum Plastycznym. Od ponad 15 lat wykonuje zawód grafika, współpracuje z wydawnictwem Frajda, Zielona Sowa i innymi ilustrując książki dla dzieci i młodzieży.

Malarstwo jest jedną z pasji i wybranym środkiem ekspresji. Ostatnio fascynuje się rzeźbieniem w technice paper mache. Prywatnie żona, mama dwójki dzieci i posiadaczka dwóch uroczych kotów.

Data rozpoczęcia
4 października, 2023
18:00
Miejsce
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne wydarzenia

Dieta w chorobach tarczycy [Jedzenie ma znaczenie]

Dieta w chorobach tarczycy [Jedzenie ma znaczenie]

17 kwietnia, 2024
17.00
Szczecin Na dziecięcą nutę! Koncert z okazji Światowego Dnia Głosu
Wydarzenie dla dzieci

Szczecin Na dziecięcą nutę! Koncert z okazji Światowego Dnia Głosu

18 kwietnia, 2024
17.00
Żywa Biblioteka 2024

Żywa Biblioteka 2024

20 kwietnia, 2024
11.00
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content