ChatGPT 4: Sztuczna Inteligencja. Czym jest i jak może zmienić nasz świat.

14 lipca (piątek) o godz. 18:00 zapraszamy do filii nr 7 (pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) na spotkanie z autorami książki o roli sztucznej inteligencji we współczesnym świecie — Tomaszem Murasem
oraz Grzegorzem Margasem.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Bez względu na to, czy jesteś pasjonatem nowoczesnych technologii, czy podchodzisz do nich z rezerwą, na tym spotkaniu po prostu musisz być.

Żyjemy w niezwykłych czasy, w których sztuczna inteligencja odgrywa coraz większą rolę w naszym życiu. Niewątpliwie jesteśmy u progu rewolucji. Autorzy tej książki podzielą się swoją wiedzą, doświadczeniami oraz przewidywaniami dotyczącymi wpływu Sztucznej Inteligencji na nasz świat.

Podczas tego spotkania będziesz miał/a okazję zgłębić różnorodne aspekty tematu, zadać pytania i porozmawiać bezpośrednio z autorami. Będzie to wyjątkowa okazja do zdobycia wiedzy, odkrycia nowej perspektyw i zrozumienia fenomenu Sztucznej Inteligencji.

Wydarzenie realizowane jest w partnerstwie z Fundacją „Zmieniam”.

14 lipca, 2023