na niebieskim tle napis "Uwaga! Awaria ogrzewania!"

Awaria ogrzewania w filii nr 38

UWAGA! Z powodu awarii ogrzewania 🥶🥶🥶 od 9 do 15 lutego nieczynna jest filia nr 38 (ul. 26 Kwietnia 1).

Pozycje wypożyczone z filii nr 38 można zwracać do filii nr 8 (ul. Konopnickiej 9).

Za utrudnienia przepraszamy! ❄❄❄❄❄

Data publikacji
11 lutego, 2021

Zobacz też inne aktualności

Funkcjonowanie biblioteki w reżimie sanitarnym

Nasze filie biblioteczne są dla Was otwarte. Zgodnie z rozporządzeniem RM, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i limitów osób wskazanych w rozporządzeniu, ale z wolnym dostępem do półek.

Artysto, zgłoś swoje propozycje na pracownie twórcze

W związku z pracami dotyczącymi ustalenia systemu przyznawania oraz funkcjonowania przestrzeni przeznaczonych na pracownie twórcze, zachęcamy lokalne środowisko artystyczne do zgłaszania pomysłów, które pozwolą na przygotowanie nowych zasad. Konieczność wprowadzenia nowej formuły wynajmowania lokali komunalnych na pracownie artystyczne wynika między...

Dobre wiadomości!

Filia nr 38 zaprasza ponownie – awaria ogrzewania zażegnana.Filia nr 53 nareszcie otwarta! Serdecznie zapraszamy.Bieżące informacje o otwartych filiach oraz obowiązujących zasadach i limitach osób znajdziecie na naszej stronie.