na niebieskim tle napis "Uwaga! Awaria ogrzewania!"

Awaria ogrzewania w filii nr 38

UWAGA! Z powodu awarii ogrzewania 🥶🥶🥶 od 9 do 15 lutego nieczynna jest filia nr 38 (ul. 26 Kwietnia 1).

Pozycje wypożyczone z filii nr 38 można zwracać do filii nr 8 (ul. Konopnickiej 9).

Za utrudnienia przepraszamy! ❄❄❄❄❄

Data publikacji
11 lutego, 2021

Zobacz też inne aktualności

Funkcjonowanie biblioteki w reżimie sanitarnym

Nasze filie biblioteczne są dla Was otwarte. Zgodnie z rozporządzeniem RM, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i limitów osób wskazanych w rozporządzeniu, ale z wolnym dostępem do półek.

Kryminał czai się wszędzie

Kryminał czai się wszędzie, a z naszych wieloletnich doświadczeń bibliotekarskich wynika, że czytelnicy chętnie sięgają po kryminały. Dlatego chcemy zaserwować

Nowe oferty pracy w bibliotece

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? To dobry moment, ponieważ rekrutujemy! Poszukujemy aż 3 pracowników do naszej biblioteki: Miejsce pracy: siedziba i sieć filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie.