Wirtualne spacery – podsumowanie projektu

10 stycznia 2023 r. wyruszyliśmy na wyprawę po naszych filiach, chcąc cyklicznie prezentować je Wam, pomysłowo i inspirująco.

Była to wycieczka wirtualna, choć my realnie odwiedzaliśmy kolejne biblioteki,
aby robić ich zdjęcia — budulec prezentacji multimedialnych.

W każdej filii staraliśmy się wyszukiwać inspirujące książki, ciekawostki historyczne związane z dzielnicami
czy ulicami miasta lub nietypowe meble oraz przedmioty, które stanowią wystrój bibliotek.

Wirtualna wyprawa trwała ponad rok, ale kiedy nasza sieć posiada obecnie aż 32 filie w kilkunastu dzielnicach Szczecina, ten czas jest uzasadniony. Pamiątką po wycieczce niech będzie album ze zdjęciami z bibliotek, dostępny w linku ukrytym w zdjęciu poniżej.

Mamy nadzieję, że kolejne wirtualne spacery publikowane na naszej stronie oraz profilu na fb przyciągały Waszą uwagę. Dziękujemy za wiele polubień i komentarzy dotyczące wspomnień z korzystania z naszych bibliotek.

Wciąż zapraszamy do oglądania już kompletnej mapy ze spacerami, ale przede wszystkim do odwiedzania naszych filii bibliotecznych i radosnego korzystania z księgozbiorów.

Data publikacji
17 kwietnia, 2024
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Miejsce na czasie [Tydzień Bibliotek 2024 - fotorelacja]

Tegoroczny Tydzień Bibliotek już za nami. Mamy nadzieję, że emocje po wydarzeniach zorganizowanych w naszych filiach zostaną z Wami na dłużej. Żeby pozostać jeszcze w klimacie święta bibliotek, zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze spotkań w minionym tygodniu. 9 maja (czw.)...
 

Kody Legimi w maju WYCZERPANE!

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy MBP w Szczecinie! W ramach oferty MBP w Szczecinie Czytelnicy mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Legimi. Oferta skierowana jest wyłącznie do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, którzy mają uregulowane wszelkie zobowiązania względem MBP. Warunkiem...
 

Rekrutujemy!

Szukamy pracowników do naszych filii bibliotecznych. Lubisz pracę z ludźmi i masz pomysły na ciekawe działania dla lokalnej społeczności? Ta oferta może być dla Ciebie. Szczegóły poniżej.
 

W Pogoni za książką - zapowiedź

Rozgrywki czas zacząć! Murawa przystrzyżona, piłkarze gotowi w szatni, kibice szaleją na trybunach, słynna „gięta” się smaży. ⚽️ Zatem oficjalnie zapraszamy na wydarzenia w projekcie ”W Pogoni za książką”.⚽️ 📗 📘Połączymy literaturę ze sportem, pokazując młodym fanom klubu Pogoni Szczecin...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content