Od kwietnia 2023 r. ZMIENIAMY zasady dystrybucji kodów LEGIMI i EMPIK GO!

Zainteresowanie kodami Legimi oraz Empik Go jest coraz większe! ↗️ Chcemy, aby jak najwięcej Czytelników mogło skorzystać z naszej oferty,

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi dystrybucji kodów LEGIMI i Empik Go przez MBP w roku 2023 uprzejmie informujemy, że z powodu ograniczonych środków finansowych przyznanych na funkcjonowanie naszej instytucji oraz ciągle rosnących kosztów utrzymania sieci bibliotecznej nie jesteśmy w stanie zaoferować Państwu większej puli kodów i dlatego też ich liczba została niestety ograniczona.

Jednakże, aby zapewnić sprawniejszą obsługę Czytelników modyfikujemy zasady wydawania kodów od kwietnia 2023 roku.

W ramach oferty MBP w Szczecinie Czytelnicy mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Legimi i Empik Go. Oferta skierowana jest wyłącznie do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, którzy mają uregulowane wszelkie zobowiązania względem MBP. Warunkiem jest posiadanie ważnej karty bibliotecznej.

Wszystkie e-książki dostępne w abonamencie bibliotecznym czytać można na smartfonie, tablecie, komputerze lub czytniku. Jeden kod można użytkować na dwóch wybranych urządzeniach (np. tablet i smartfon).

Kody na kwiecień 2023 roku będziemy wydawać od 3 kwietnia:

  • stacjonarnie we wszystkich placówkach MBP, które w tym dniu otwarte będą dla Czytelników (aktualne informacje o godzinach otwarcia na stronie: https://mbp.szczecin.pl/nasze-filie/)  

Uwaga! Liczba kodów jest ograniczona.
Pobrany przez czytelnika kod musi zostać aktywowany najpóźniej do końca miesiąca, w którym został pobrany. Brak aktywacji może spowodować odmowę wydania kodu w następnym okresie.

Kody wydawane w filiach MBP w Szczecinie
Kody w filiach wydajemy od 3 kwietnia 2023 r. Czytelnikom, którzy osobiście zgłoszą się w godzinach pracy filii.
Czytelnikowi przysługuje tylko jeden kod miesięcznie – Legimi albo Empik Go.
Z każdego kodu można korzystać na dwóch urządzeniach.

Kody wydawane mailowo przez MBP w Szczecinie
Od 3 kwietnia (poniedziałek), od godziny 8:00 kody wysyłane będą mailowo.

Aby otrzymać kod, należy wysłać e-maila na adres: [email protected]

W treści e-maila prosimy podać imię, nazwisko, numer karty bibliotecznej oraz nazwę kodu (Legimi albo Empik Go). Czytelnikowi przysługuje tylko jeden kod miesięcznie, Legimi albo Empik Go. Z każdego kodu można korzystać na dwóch urządzeniach.

Uwaga: odpowiemy na zgłoszenia wysłane
od godziny 8:00 w dniu 3 kwietnia 2023 r.
Wcześniej wysłane e-maile nie będą brane pod uwagę!

Prosimy o cierpliwość – weryfikujemy Państwa zgłoszenia w systemie bibliotecznym, dlatego odpowiedzenie na wszystkie wiadomości może zająć kilka godzin.

Prosimy mieć na uwadze fakt, że kody Legimi i Empik Go cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem.

W momencie rozpoczęcia wydawania otrzymujemy do kilkuset maili, dlatego też często dochodzi do sytuacji, w której Czytelnicy, nawet gdy wyślą prośbę chwilę po starcie dystrybucji kodów, otrzymują odmowę.

Data publikacji
2 marca, 2023
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Wirtualne spacery

Wirtualny spacer po naszych filiach? Czemu nie? Przedstawiamy Wam nasz nowy projekt, dzięki któremu możecie poznać nasze filie! Wirtualne spacery pozwolą Wam zwiedzić filie, dowiedzieć się ciekawostek na ich temat oraz obejrzeć wiele zdjęć. Co dwa tygodnie będziecie mogli poznawać...
 

Rekrutujemy!

Zapraszamy do naboru na stanowisko Informatyka w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Szczecinie. Miejsce pracy: Dyrekcja Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, ul. J. Hoene-Wrońskiego 1. Zakres obowiązków: administrowanie siecią biblioteczną (rozwijanie, utrzymywanie i diagnostyka problemów z siecią lokalną i VPN), administrowanie...
 

Szczeciński Budżet Obywatelski 2024 - nabór projektów

W imieniu Urzędu Miasta Szczecin zapraszamy do naboru projektów do kolejnej edycji Szczecińskiego Budżetu Obywatelskiego. Poprzez Szczeciński Budżet Obywatelski mieszkańcy Szczecina co roku decydują o sposobie wydatkowania części budżetu miasta przeznaczonej na ten cel. To przedsięwzięcie współtworzone przez mieszkańców i...
 

Międzynarodowy Dzień Poezji

Święto obchodzone corocznie 21 marca, ustanowione zostało przez UNESCO jesienią 1999 roku. Główne uroczystości tego święta odbywają się w Paryżu. Celem tego dnia jest promocja czytania, pisania, publikowania i nauczania poezji na całym świecie. UNESCO zadeklarowało, że ten dzień ma...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content