Miejsce na czasie [Tydzień Bibliotek 2024 – fotorelacja]

Tegoroczny Tydzień Bibliotek już za nami.

Mamy nadzieję, że emocje po wydarzeniach zorganizowanych w naszych filiach zostaną z Wami na dłużej.

Żeby pozostać jeszcze w klimacie święta bibliotek, zapraszamy do obejrzenia fotogalerii ze spotkań w minionym tygodniu.

9 maja (czw.) rozpoczęliśmy spotkaniem z autorką książki
„Ocalenie. Poruszająca historia walki z depresją”, Natalią Raginią.

W bibliotece przy ul. Rydla 93 (f.48) odbyły się warsztaty plastyczno-czytelnicze
dla najmłodszych pt. „A ja wolę moją mamę” realizowane w ramach cyklicznych spotkań [Książkolubów].

10 maja (pt.) w filii nr 7 zrobiło się popkulturowo. O LARPach, komiksach, cosplayach i konwentach opowiadali fani i fanki ze Szczecina.

W filii nr 4 pracownia słów i kolorów zaprosiła małych miłośników książek
na twórcze zajęcia literacko-plastyczne.

14 maja (wt.) także w bibliotece przy ul. Barnima o walorach i specyfice krajów skandynawskich naszym czytelnikom opowiedzieli przedstawiciele Szczecińskiego Klubu Rowerowego Gryfus.

ProMedia wypełniły się pozytywną energią za sprawą wyjątkowego spotkania z Beatą Mąkolską — trenerką rozwoju duchowego, uzdrowicielką energetyczną i autorką „Praktycznego poradnika dla wysoko wrażliwych”.

Ostatniego dnia tegorocznego Tygodnia Bibliotek (15 maja) ugościliśmy Joannę Szczepkowską — doświadczoną aktorkę teatralną i filmową, także pisarkę oraz poetkę.

Data publikacji
26 kwietnia, 2024
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Kody Legimi w maju WYCZERPANE!

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy MBP w Szczecinie! W ramach oferty MBP w Szczecinie Czytelnicy mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Legimi. Oferta skierowana jest wyłącznie do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, którzy mają uregulowane wszelkie zobowiązania względem MBP. Warunkiem...
 

Rekrutujemy!

Szukamy pracowników do naszych filii bibliotecznych. Lubisz pracę z ludźmi i masz pomysły na ciekawe działania dla lokalnej społeczności? Ta oferta może być dla Ciebie. Szczegóły poniżej.
 

W Pogoni za książką - zapowiedź

Rozgrywki czas zacząć! Murawa przystrzyżona, piłkarze gotowi w szatni, kibice szaleją na trybunach, słynna „gięta” się smaży. ⚽️ Zatem oficjalnie zapraszamy na wydarzenia w projekcie ”W Pogoni za książką”.⚽️ 📗 📘Połączymy literaturę ze sportem, pokazując młodym fanom klubu Pogoni Szczecin...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content