Legalis

Legalis, czyli prawo dla naszych Czytelników.

We wszystkich naszych filiach Czytelnicy mogą skorzystać z systemu informacji prawnej Legalis. Dostęp do niego jest bezpłatny, ale możliwy wyłącznie poprzez komputery Biblioteki.

Baza Legalis – aktualizowana codziennie w wersji online – oferuje użytkownikom nieograniczony dostęp do wielu unikatowych treści z dziedziny prawa. Wszystkie, najbardziej cenione na rynku komentarze oraz monografie i czasopisma Wydawnictwa C.H. Beck zgromadzone są w 18 modułach komentarzowych.

W bazie Legalis Czytelnicy znajdą komplet ujednoliconych aktów źródłowych od 1918 r., a także ogromną bazę orzecznictwa, w tym niepublikowane orzecznictwo Sądu Najwyższego oraz bogaty zbiór wzorów pism i formularzy.
Poruszanie się po programie jest intuicyjne i proste. Czytelny układ treści, w podziale na Bazę oraz moduły komentarzowe i specjalistyczne zapewnia szybkość, pewność i komfort pracy, a zaawansowana technologicznie, inteligentna wyszukiwarka umożliwia szybki przegląd dokumentów dla zadanego kryterium.

Jak korzystać z bazy wyjaśniają filmy instruktażowe oraz instrukcja.

Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content