Dyskusyjny Klub Książki 54

Dyskusyjny Klub Książki przy filii bibliotecznej nr 54 ProMedia
Terminy spotkań: pierwszy wtorek miesiąca godz. 17.30
Prowadzenie: Marcin Kulik

Najbliższe spotkanie

Szczegóły wkrótce

O naszym Klubie

Spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki to doskonała okazja dla osób, które lubią czytać, rozmawiać na temat książek oraz dzielić się swoimi uwagami. Na to, jaka książka jest omawiana, wpływ mają przede wszystkim sami Klubowicze. W ostatnim roku działalności Dyskusyjnego Klubu Książki rozmawialiśmy o literaturze różnego rodzaju. Przede wszystkim o powieściach i zbiorach opowiadań, których tematyka dotyka trudnych i nieoczywistych zagadnień. Utwory te to zarówno klasyka literatury, jak i dzieła współczesne. Oprócz tego nasi Klubowicze sięgali także po książki popularnonaukowe. 

Podczas spotkań panuje miła atmosfera, a nad każdą dyskusją czuwa moderator (bibliotekarz). Uczestnicy spotkań aktywnie wyrażają swoje odczucia, opinie oraz nastroje po przeczytaniu wybranej lektury. Każdy ma prawo wypowiedzi (nawet osoba, która przyszła po raz pierwszy i nie czytała omawianej książki), więc wspólnie dochodzimy do ciekawych wniosków. Najważniejszą rzeczą jest pozytywne nastawienie. 

Spotkania archiwalne

Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content