Dyskusyjny Klub Książki 38

Dyskusyjny Klub Książki przy filii bibliotecznej nr 38
Terminy spotkań: druga środa miesiąca godz. 17.00
Prowadzenie: Tomasz Połoński

Najbliższe spotkanie

15 września (środa) godz. 17.00. Porozmawiamy o książce „Śledztwo” Stanisława Lema.

Z radością informujemy, że po długiej przerwie związanej z pandemią wznawia działalność Dyskusyjny Klub Książki!
Na jakich zasadach funkcjonuje Klub? Koncepcja jest prosta: spotykamy się w każdą drugą środę miesiąca o godz. 17:00 i rozmawiamy o wybranej wcześniej pozycji. Biblioteka zapewnia każdemu Klubowiczowi jeden egzemplarz omawianego tytułu, który można odebrać w naszej filii. Aby przystąpić do Klubu, wystarczy być naszym czytelnikiem.
Ponieważ bieżący rok jest Rokiem Stanisława Lema, na warsztat weźmiemy powieść tego najsłynniejszego polskiego autora fantastyki naukowej: „Śledztwo”. Nie uświadczymy tu jednak robotów, promów kosmicznych ani nawet myślących planet, w tym mniej znanym utworze Lem odsłania bowiem nieznane wcześniej oblicze autora… kryminałów.
Spotykamy się 15 września (środa) o godzinie 17:00.
Wszystkich chętnych i lubiących rozmawiać o literaturze w przyjemnej, spokojnej atmosferze wzajemnego zrozumienia serdecznie zapraszamy!

O naszym Klubie

Nasz Klub wyróżnia się tym, że najczęściej dyskutujemy o klasycznych pozycjach literackich.

Spotkania archiwalne

Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content