Dyskusyjny Klub Książki 36

Dyskusyjny Klub Książki przy filii bibliotecznej nr 36
Terminy spotkań: ostatnia środa miesiąca godz. 17.00
Prowadzenie: Agnieszka Bartos

Najbliższe spotkanie

Najbliższe spotkanie odbędzie się 26 stycznia (środa) o godz. 16.00. Porozmawiamy na temat książki „Tajemna historia” Donny Tart.

17 listopada na spotkaniu DKK dyskutowaliśmy o wrażeniach z lektury „Trzynastej opowieści” Diane Setterfield.

29 lipca rozmawialiśmy o książce „Gdzie śpiewają raki” Delii Owens.

O naszym Klubie

Na spotkaniach Dyskusyjnego Klubu Książki poznajemy współczesną literaturę – polską i obcą. Naszą grupę tworzą Czytelniczki w różnym wieku, które łączy pasja czytania i poznawania nowych książek. Wymieniamy swoje poglądy, konfrontujemy gusta czytelnicze. Przyjmujemy zasadę, że o przeczytanych książkach rozmawiamy w swobodny, niczym nieskrępowany sposób.

Na naszych spotkaniach omawiamy też inne dziedziny życia kulturalnego, takie jak kino, teatr czy lokalne wydarzenia kulturalne. Członkinie Klubu z chęcią opowiadają o swoich pasjach i zainteresowaniach.

Udział w DKK to aktywizacja intelektualna i jednocześnie miło spędzony czas przy dobrej kawie, herbacie i domowych wypiekach naszych Klubowiczek.

Nasze spotkania mają charakter otwarty. Przyjść może każdy, bez względu na wiek, płeć, wykształcenie i poglądy. Serdecznie zapraszamy każdego miłośnika książek i dobrej kawy.

Spotkania archiwalne

Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content