regały z książkami

Dobre wiadomości!

Filia nr 38 zaprasza ponownie – awaria ogrzewania zażegnana.
Filia nr 53 nareszcie otwarta! Serdecznie zapraszamy.
Bieżące informacje o otwartych filiach oraz obowiązujących zasadach i limitach osób znajdziecie na naszej stronie.

Data publikacji
16 lutego, 2021

Zobacz też inne aktualności

Funkcjonowanie biblioteki w reżimie sanitarnym

Nasze filie biblioteczne są dla Was otwarte. Zgodnie z rozporządzeniem RM, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i limitów osób wskazanych w rozporządzeniu, ale z wolnym dostępem do półek.

Kryminał czai się wszędzie

Kryminał czai się wszędzie, a z naszych wieloletnich doświadczeń bibliotekarskich wynika, że czytelnicy chętnie sięgają po kryminały. Dlatego chcemy zaserwować

Nowe oferty pracy w bibliotece

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? To dobry moment, ponieważ rekrutujemy! Poszukujemy aż 3 pracowników do naszej biblioteki: Miejsce pracy: siedziba i sieć filii Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie.