logo MBP

Witamy na naszej nowej stronie

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,

witamy Cię serdecznie na naszej stronie internetowej w całkiem nowej odsłonie. Strona utrzymana jest w stylistyce i kolorystyce zgodnej z naszą Księgą Znaku, postawiliśmy na przejrzystość i minimalizm. Osoby z dysfunkcją wzroku mogą skorzystać z ułatwień w postaci możliwości regulacji wielkości liter oraz ustawienia kontrastu – opcje te znajdziesz w lewym górnym rogu strony.

Wprowadziliśmy dwupoziomowe menu, jedno dotyczące naszych zbiorów, a drugie naszych usług, które znajdziesz na górze strony. Pod nimi, w sliderze, prezentujemy najważniejsze informacje o wydarzeniach i innych aspektach naszej działalności.

Na naszej stronie znajdziesz katalog elektroniczny, poprzez który masz dostęp do swojego konta elektronicznego – oczywiście jeżeli jesteś naszym Czytelnikiem/Czytelniczką. Jeżeli nie należysz do tego grona, nic prostszego – zajrzyj po wskazówki jak to zrobić TUTAJ. Oprócz tego znajdziesz tu wszelakie informacje O NAS, obszerny dział AKTUALNOŚCI, w którym prezentujemy m. in. nadchodzące spotkania autorskie i inne wydarzenia oraz podstrony poszczególnych filii wraz z informacjami o ich lokalizacji, godzinach otwarcia i działalności kulturalnej. Możesz też poczytać o PROJEKTACH, które realizujemy i które już zrealizowaliśmy w ciągu ostatnich kilku lat.

W razie dodatkowych pytań i wątpliwości zapraszamy do STREFY CZYTELNIKA, w której znajdziesz najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami oraz inne podstawowe informacje.

Do zobaczenia w bibliotece!

Data publikacji
10 marca, 2020