E-oferta biblioteki w czasie zamknięcia filii bibliotecznych

Drodzy Czytelnicy,

od jakiegoś czasu nie macie możliwości wypożyczania książek w naszych bibliotekach. Możecie jednak skorzystać z oferty książek elektronicznych.
Na podstronach poszczególnych platform znajdziecie też szczegółowe informacje, na jakich zasadach uzyskacie dostęp do nich.
Zapraszamy.

IBUK – platforma oferująca dostęp do książek i czasopism naukowych z wielu dziedzin oraz literatury pięknej. Dostępna na komputerach bibliotecznych oraz zdalnie. Więcej informacji tutaj

Legimi – ponad 60 tysięcy e-booków do czytania za pośrednictwem dedykowanej aplikacji na smartfonach, tabletach i czytnikach. Więcej informacji tutaj

Zapraszamy również do przeczytania artykułu o bibliotekach cyfrowych w Polsce, które udostępniaja bezpłatne legalne e-booki. Artykuł Barbary Marii Morawiec dostępny jest tutajZnajdziecie w nim linki do poszczególnych bibliotek cyfrowych.

Data publikacji
15 kwietnia, 2020