grafika promująca projekt Kryminał czai się wszędzie

Rzeźnik z Niebuszewa. Prawda i fikcja

14 września (wtorek) o godz. 18.00 zapraszamy na spotkanie panelowe z autorami, którzy w swojej twórczości inspirowali się postacią słynnego szczecińskiego zbrodniarza, Rzeźnika z Niebuszewa. Zaprosiliśmy Jarosława Błahego, Jarosława Molendę i Tomasza Panka, żeby opowiedzieli nam o swojej fascynacji i tym, jak niesławny bohater legendy miejskiej stał się źródłem ich natchnienia. Prowadzenie: Agata Rokicka.

Wydarzenie odbędzie się w formule hybrydowej: stacjonarnie w filii nr 7 (Pl. Matki Teresy z Kalkuty 8) oraz w formie live’a na Facebooku biblioteki. Na spotkanie stacjonarne obowiązują bezpłatne wejściówki: https://app.evenea.pl/event/rzeznik-z-niebuszewa/

Wydarzenie odbywa się w ramach bloku szczecińskiego “Rzeźnik z Niebuszewa” w projekcie “Kryminał czai się wszędzie”.

Partnerzy projektu:

• Szczeciński Humanistyczny Uniwersytet Seniora
  • Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami integracyjnymi w Szczecinie

Patroni medialni:

• portal SzczecinCzyta.pl
  • portal wSzczecinie.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury, uzyskanych z dopłat ustanowionych w grach objętych monopolem państwa, zgodnie z art. 80 ust. 1  ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych.

14 września, 2021