Wirtualne spacery

Wirtualny spacer po naszych filiach? Czemu nie? Przedstawiamy Wam nasz nowy projekt, dzięki któremu możecie poznać nasze filie!

Wirtualne spacery pozwolą Wam zwiedzić filie, dowiedzieć się ciekawostek na ich temat oraz obejrzeć wiele zdjęć.

Co dwa tygodnie będziecie mogli poznawać nasze kolejne biblioteki!

Witryna biblioteki jako zdjęcie wprowadzające do wirtualnego spaceru

Zaczynamy od filii nr 1 przy ul. Bolesława Śmiałego 4. Jest to pierwsza filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, która działa dla Was od 1948 roku!
Aby rozpocząć, kliknijcie zdjęcie obok.

Klikając w zdjęcie, przeniesiecie się do filii nr 2 przy ul. Sikorskiego 10. Biblioteka ta ulokowana jest w dzielnicy Turzyn, blisko budynków Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Po kliknięciu zdjęcie obok rozpoczniecie wirtualny spacer po filii nr 3 w dzielnicy Golęcino — Gocław.

Czas na internetową prezentację jednej z dwóch filii dla dzieci. Klikając w zdjęcie, obejrzycie naszą bibliotekę przy ul. Zofii Nałkowskiej na Prawobrzeżu.

Docieramy w okolice Parku Kasprowicza, gdzie mieści się filia nr 4. Spacer uruchomicie, klikając w zdjęcie obok.

Na granicy dzielnic Pomorzany i Nowe Miasto, znajduje się filia nr 5. Zapraszamy na wirtualny spacer — wystarczy kliknąć zdjęcie obok.

Już gotowy jest wirtualny spacer, po jednej z najpiękniejszych i najbardziej wartościowych historycznie filii naszej biblioteki miejskiej.
Zapraszamy zatem do Dąbia.

Na szlaku wirtualnego zwiedzania doszliśmy do filii nr 7. A że jest w niej sporo do podziwiania, zachęcamy do spokojnego przejścia multimedialnego spaceru.

W dzielnicy Pogodno w osobliwej wilii znajduje się filia nr 8. Może wejdziecie, choć na chwilę, klikając zdjęcie obok? Może akurat będzie tam Marek Stelar?

Data publikacji
10 stycznia, 2023
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Zasady dystrybucji kodów LEGIMI i EMPIK GO w czerwcu!

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy MBP w Szczecinie! W ramach oferty MBP w Szczecinie Czytelnicy mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Legimi i Empik Go. Oferta skierowana jest wyłącznie do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, którzy mają uregulowane wszelkie zobowiązania...
 

Relacje z wydarzeń w filii nr 36

W kwietniu i maju z okazji Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich oraz Tygodnia Bibliotek w naszej filii bibliotecznej gościliśmy grupy przedszkolaków z PP 50 Gama, oraz z Przedszkola i Żłobka Małe Omnibuski. Na spotkaniach przedszkolaki dowiedziały się jak korzystać...
 

Tydzień Czytania Dzieciom w naszej bibliotece

”Książka jest jak ogród” to hasło XXII Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom, który odbędzie się w dniach 1 -7 czerwca 2023 r. Organizatorem wielkiego święta czytania jest Fundacja ABC XXI — Cała Polska czyta dzieciom, która od ponad dwudziestu lat prowadzi...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content