Wirtualne spacery

Wirtualny spacer po naszych filiach? Czemu nie? Przedstawiamy Wam nasz nowy projekt, dzięki któremu możecie poznać nasze filie!

Wirtualne spacery pozwolą Wam zwiedzić filie, dowiedzieć się ciekawostek na ich temat oraz obejrzeć wiele zdjęć.

Co dwa tygodnie będziecie mogli poznawać nasze kolejne biblioteki!

Zaczynamy od filii nr 1 przy ul. Bolesława Śmiałego 4. Jest to pierwsza filia Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, która działa dla Was od 1948 roku!

Aby rozpocząć, kliknijcie zdjęcie poniżej.

Klikając w zdjęcie poniżej, przeniesiecie się do filii nr 2 przy ul. Sikorskiego 10. Biblioteka ta ulokowana jest w dzielnicy Turzyn, blisko budynków Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego.

Po kliknięciu w zdjęcie pod tekstem, rozpoczniecie wirtualny spacer po filii nr 3 w dzielnicy Golęcino-Gocław.

Czas na internetową prezentację jednej z dwóch filii dla dzieci. Klikając w zdjęcie obejrzycie naszą bibliotekę przy ul. Zofii Nałkowskiej na Prawobrzeżu.

Data publikacji
10 stycznia, 2023
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Ferie w bibliotece

Zbliżają się zimowe ferie 2023! Zapraszamy dzieci do udziału w wielu wydarzeniach, które organizujemy w kilku naszych filiach bibliotecznych. Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! Filia nr 2 (ul. Sikorskiego 10) przygotowała cykl zajęć edukacyjnych dla dzieci w wieku...
 

Zimowy wieczór z poezją [fotorelacja]

W ProMediach 2 lutego 2023 roku odbył się pierwszy Zimowy wieczór poezji, który został poświęcony twórczości Wisławy Szymborskiej. Wydarzenie uświetnili uczniowie z Koła Teatralnego oraz Klubu Wolontariatu ze Szkoły Podstawowej nr 48 w Szczecinie pod kierownictwem Pani Lidii Wasilewskiej. Młodzież...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content