ksiązki na półce, przy dwóch książkach karteczki z opisem

Książki polecają się w bibliotece

Cieszymy się, ze tak chętnie wypożyczacie Państwo polecane przez nas książki, zatem przygotowaliśmy niespodziankę na ponowne otwarcie filii bibliotecznych.

Wśród regałów w filii nr 28 (Pl. Lotników 7) pojawiły się kolorowe strzałki! Polecamy Wam książki, na które sami może nie zwrócilibyście uwagi, bo zostały wydane już kilka lat temu. Wszystkie te książki to pozycje przez nas przeczytane i z naszą pozytywną opinią. Na strzałkach znajdziecie krótki opis książki, cytat lub refleksję, jaką wzbudziła ona w naszych bibliotekarzach.

Zapraszamy serdecznie,
Julia Towpyha