Kiermasz taniej książki w filii nr 5

Na pożegnanie wakacji i lata od 29 sierpnia (poniedziałek) do 2 września (piątek) w filii nr 5 (ul. Mieszka I 105) organizujemy dla Was kiermasz taniej książki. Wszystkie tytuły dostępne będą za przysłowiowe grosze, czyli w cenie 1-3 zł.

Przez cały tydzień w godzinach pracy filii zapraszamy Was do poszukiwania atrakcyjnych tytułów. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie. A będzie w czym wybierać, przygotowaliśmy klasykę, kryminały, książki obyczajowe, nie zabraknie też książek dla dzieci.
Do zobaczenia w bibliotece!

Godziny otwarcia filii nr 5:
poniedziałek, wtorek: 9:00-16:00
środa, czwartek, piątek: 11:00-18:00

Data publikacji
29 lipca, 2022
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Współpraca z Aresztem Śledczym

Miło nam poinformować, że po raz kolejny przekazaliśmy książki przebywającym w Areszcie Śledczym przy ul. Kaszubskiej 28 osadzonym. Nikogo nie wykluczamy 🤗 Dobry Czytelnik to chętny Czytelnik ☺
 

Gra miejska „Zaczytany Szczecin”

Między 1 a 5 sierpnia chętni przygód szczecinianie i szczecinianki mogli wziąć udział w grze miejskiej, która wieńczyła trzymiesięczny projekt pn. „Zaczytany Szczecin”. Do wyboru były 3 warianty gry:– kryminalna– fantastyczna– romantyczna Zawodnicy dzielnie rozwiązywali zadania. Stawką były atrakcyjne nagrody,...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content