Godziny otwarcia w okresie świątecznym

Szanowni Czytelnicy,

informujemy o zmianach godzin otwarcia w okresie świątecznym:

24 grudnia – filie będą nieczynne

31 grudnia – filie będą otwarte w godzinach 8.00-15.00

Serdecznie zapraszamy! Prosimy jednak pamiętać o zachowaniu zasad bezpieczeństwa.

Data publikacji
18 grudnia, 2020

Zobacz też inne aktualności

Ponowne otwarcie biblioteki od 1 grudnia

Z przyjemnością informujemy, że od 1 grudnia ponownie otwieramy dla Was nasze filie! Zgodnie z rozporządzeniem RM, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i limitów osób wskazanych w rozporządzeniu, ale z wolnym dostępem do półek.

Wszystkim babciom i dziadkom

Wszystkim babciom i dziadkom składamy serdeczne życzenia z okazji Waszego święta. Oby wnuczęta nie zajmowały Wam całego czasu i żebyście znaleźli czas na lekturę!

Rekrutujemy!

Szukamy pracowników do naszych filii bibliotecznych. Lubisz pracę z ludźmi i masz pomysły na ciekawe działania dla lokalnej społeczności? Ta oferta może być dla Ciebie. Szczegóły poniżej.