Filia nr 24

Znajdziecie nas w Domu Studenckim Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego. Bliskość akademików i uczelni wpłynęła na profil i charakterystykę naszej biblioteki. Posiadamy bogaty księgozbiór dla młodzieży, studentów i osób dorosłych. Oferujemy literaturę piękną, analizy i opracowania, literaturę popularnonaukową oraz podręczniki akademickie. Zgromadziliśmy w poszerzonym zakresie literaturę z wybranych gałęzi wiedzy na poziomie akademickim i popularnonaukowym (głównie literatura specjalistyczna techniczna). Tytuły te są sukcesywnie uzupełniane o nowości wydawnicze w wymienionym zakresie.

Biblioteka jest duża i przestronna. Czytelnicy do swojej dyspozycji mają wydzieloną obszerną czytelnię ze stanowiskiem komputerowym oraz aneks z wygodnymi kanapami i fotelami.

Dane kontaktowe
Bohaterów Warszawy 55, 71-070 Szczecin
Dzielnica: Turzyn
91 48 43 552
Godziny otwarcia

poniedziałek, wtorek: 8.00-16.00
środa, czwartek, piątek: 11.00-19.00
sobota: nieczynna

Zmiany godzin otwarcia

Filia nr 24 nieczynna.
Czytelnicy, którzy wypożyczyli książki z filii nr 24  mogą zwracać je w filii nr 2 ul.Sikorskiego 10, tel. 91 48 43 259

 

 

 

Wyposażenie
ilość stanowisk: 1
ksero: Tak
skaner: Tak
drukarka: Tak

Wydarzenia

Brak wydarzeń w najbliższym czasie
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content