Czytniki e-booków już są w ProMediach!

Mamy dla Was nową ofertę! Już są czytniki e-booków Pocketbook Touch Lux 5 do wypożyczania w Miejskiej Bibliotece Publicznej.

Czytniki nie obciążają wzroku, posiadają opcję regulowania rozmiaru czcionki. Jako pierwszy z serii Touch Lux został wyposażony w podświetlenie SMARTlight, które pozwala na dostosowanie temperatury do aktualnych warunków oświetleniowych. Dlatego też doskonale sprawdzi się u osób, które uwielbiają czytać wieczorami.

Jest to idealne rozwiązanie dla ludzi ze słabszym wzrokiem lub seniorów, dlatego do końca maja 2023 roku do wypożyczania czytników e-book będą miały prawo osoby z dysfunkcją wzroku. Zapraszamy do odwiedzania filii nr 54 ProMedia (al. Wojska Polskiego 2), gdzie czeka na Was 10 czytników! Więcej informacji w regulaminie wypożyczania czytników e-book.

Zakup został sfinansowany w ramach projektu „Zobacz i usłysz kulturę!”. Jest to kolejny krok w stronę większej dostępności naszej biblioteki!

Data publikacji
22 listopada, 2022