Zatrudnimy pracownika ds. kadr i płac

Dyrektor  Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie zatrudni osobę na stanowisko pracownika ds. kadr i płac.

Miejsce pracy: Miejska Biblioteka Publiczna w Szczecinie

Opis stanowiska

Tryb pracy: praca od 7.00 do 15.00, 40 godzin tygodniowo

Wymagania :

• wykształcenie wyższe licencjackie lub magisterskie, preferowane wyższe ekonomiczne
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu biurowego Office (Word, Excel)
  • biegła znajomość przepisów z zakresu kadr, płac, ZUS i PFRON
  • znajomość programu PŁATNIK
  • udokumentowane doświadczenie zawodowe – min 1 rok pracy
  • dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

• kompleksowa obsługa kadrowa i płacowa pracowników MBP,
  • bieżące rozliczanie wynagrodzeń, składek, deklaracji  ZUS, US i PFRON,
  • nadzór nad badaniami lekarskimi, szkoleniami bhp,
  • sporządzanie wymaganych przepisami sprawozdań, zestawień, raportów
  • obsługa PPK
  • obsługa grupowego ubezpieczenia pracowników,
  • sporządzanie rocznych deklaracji podatkowych dla pracowników (PIT)

Oferujemy:

• pracę w wymiarze pełnego etatu w samorządowej instytucji kultury,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięcy),
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

Wymagane dokumenty:

• CV z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko pracownika ds. kadr i płac,
  • list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  • kopie dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie zawodowe, kwalifikacje i umiejętności.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres poczty e-mailowej: [email protected] lub [email protected] do 15.04.2021

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Informacja o ochronie danych osobowych.

Data publikacji
28 marca, 2021