kartka świąteczna

Zaczytanych Świąt i wszystkiego książkowego w Nowym Roku!

Naszym Czytelnikom i Czytelniczkom życzymy zdrowia, spokoju i wolnego czasu na zaczytanie się.

Dyrekcja i pracownicy Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie

Data publikacji
23 grudnia, 2020

Zobacz też inne aktualności

Funkcjonowanie biblioteki w reżimie sanitarnym

Nasze filie biblioteczne są dla Was otwarte. Zgodnie z rozporządzeniem RM, z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności i limitów osób wskazanych w rozporządzeniu, ale z wolnym dostępem do półek.

Nasza nowa filia już otwarta!

W minioną sobotę (10 kwietnia) o godz. 9.00 została udostępniona Czytelnikom nasza najnowsza placówka – filia nr 7 przy pl. Matki Teresy z Kalkuty 8.

Przedłużamy terminy zwrotów do 4 maja

Ze względu na sytuację pandemiczną i w trosce o komfort naszych Czytelników, termin zwrotu bieżących wypożyczeń przedłużamy do 4 maja. UWAGA! Prolongata nie obejmuje pozycji, na których już ciążą zaległe opłaty! Równocześnie zachęcamy do minimalizowania czasu przebywania w bibliotece, korzystania...