Zaczytani w Szczecinie

Lato w pełni, trzeba to należycie wykorzystać. Jak? Najlepiej z książką oczywiście.

Akcją „Zaczytani w Szczecinie” chcemy pokazać, że w naszym mieście czytać książki można niemalże wszędzie. W sierpniu i wrześniu wypatrujcie zielonych leżaków Miejskiej Biblioteki Publicznej w przestrzeni miejskiej. Będziemy tam na Was czekać z książkami. Pojawimy się w wybranych dniach w mniej lub bardziej oczywistych miejscach.

A ponieważ lubimy się dzielić tym co kochamy, chętnie podzielimy się książkami.
W naszym asortymencie znajdziecie książki zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Wystarczy, że do nas przyjdziecie i wybierzecie coś dla siebie.

„Zaczytani w Szczecinie” to również, a może przede wszystkim popularyzacja czytelnictwa. I tu mamy dla Was małe zadanie i prośbę. Pokażcie nam, że czytać można wszędzie! W ogrodzie, na murku, na schodach, czy trzepaku 😎
Prześlijcie nam zdjęcie jak czytacie książkę w przestrzeni miejskiej (im bardziej szalone miejsce, tym lepiej!) i pokażmy, że Szczecin czyta!


Zdjęcia można nadsyłać na 3 sposoby:
🌞 na adres: [email protected]
🌞 opublikować na wydarzeniu na facebook’u dodając #zaczytaniwSzczecinie oraz podlinkować profil MBP na fb
🌞 opublikować na relacji na IG dodając #zaczytaniwszczecinie oraz podlinkować profil MBP na IG (@biblioteka_szczecin)

Po zakończeniu akcji stworzymy galerię zdjęć i opublikujemy na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowych.

Śledźcie nasze wydarzenie na fb aby dowiedzieć się kiedy i gdzie będziemy na Was czekać 🤗

Zapraszamy!

Data publikacji
29 lipca, 2022
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Współpraca z Aresztem Śledczym

Miło nam poinformować, że po raz kolejny przekazaliśmy książki przebywającym w Areszcie Śledczym przy ul. Kaszubskiej 28 osadzonym. Nikogo nie wykluczamy 🤗 Dobry Czytelnik to chętny Czytelnik ☺
 

Gra miejska „Zaczytany Szczecin”

Między 1 a 5 sierpnia chętni przygód szczecinianie i szczecinianki mogli wziąć udział w grze miejskiej, która wieńczyła trzymiesięczny projekt pn. „Zaczytany Szczecin”. Do wyboru były 3 warianty gry:– kryminalna– fantastyczna– romantyczna Zawodnicy dzielnie rozwiązywali zadania. Stawką były atrakcyjne nagrody,...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content