Zabawy i zagadki w Nocy Bibliotek [fotorelacja]

W tegorocznej edycji Nocy Bibliotek wzięły udział nasze dwie filie. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem “Absurd nie czytać”.

Podczas warsztatów w filii nr 48 na Prawobrzeżu dzieci musiały odszyfrować tajemniczą wiadomość, dzięki wskazówkom ukrytym w zagadkach i rebusach.

Następnie nasi goście mieli okazję zrobić pamiątkowe zdjęcia w fotobudce, przy wykorzystaniu zabawnych gadżetów. Zwieńczeniem wieczoru była projekcja filmu animowanego „Moja mam gorylica” oraz poczęstunek.

Aktywny udział naszych małych czytelników nagrodziliśmy upominkami.

W ProMediach na dzieci czekało śledztwo kryminalne do rozwiązania. A ceną jego wyniku było bezpieczeństwo papierowych czarnych kotów, które zniknęły lub ukryły się gdzieś bardzo dobrze.

Data publikacji
10 października, 2023
Udostępnij
Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Zobacz też inne aktualności

Kody Legimi i Empik Go od 4 grudnia (pn.) 2023 r.

Szanowni Państwo! Drodzy Czytelnicy MBP w Szczecinie! W ramach oferty MBP w Szczecinie Czytelnicy mogą korzystać z bezpłatnego dostępu do Legimi. Oferta skierowana jest wyłącznie do Czytelników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie, którzy mają uregulowane wszelkie zobowiązania względem MBP. Warunkiem...
 

Kontynuujemy nabór do Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki w f7!

Dużo czytasz i masz potrzebę rozmowy o książkach w szerszym gronie? A może czujesz się mniej pewnie w dyskusji, ale chcesz poznać osoby o podobnych zainteresowaniach? Ciekawią Cię nowości wydawnicze, które często są wypożyczane albo trudniej dostępne? Czekamy na Ciebie,...
 

Akcja szyta na miarę!

Czytaj PL – 9. edycja największego w Polsce projektu promującego czytelnictwo startuje już dziś – 2 listopada!W tym roku przebiegnie pod hasłem „Akcja szyta na miarę”. Jej organizatorzy stawiają na różnorodność, inkluzywność i łatwą dostępność przekonując, że czytanie jest naprawdę dla...
 
Scroll Up
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych na zasadach określonych w polityce prywatności, Jeśli nie wyrażasz zgody na wykorzystywanie cookies we wskazanych w niej celach, prosimy o wyłącznie cookies w przeglądarce lub opuszczenie serwisu.
Skip to content