azjatycka rodzina

Życie codzienne w Azji [Szczecińskie Spotkania z Azją online]

27 marca (sobota) o godz. 15.00 zapraszamy na spotkanie online poświęcone życiu codziennemu w Azji.

Wydarzenie odbędzie się w formie online w wydarzeniu na Facebooku https://www.facebook.com/events/3413896175381268 oraz na profilach Szczecińskiego Klubu Azji i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Szczecinie.

Członkowie Szczecińskiego Klubu Azji porozmawiają z Polakami, którzy mieszkają bądź mieszkali w krajach azjatyckich o tym, jak wygląda tam codzienne życie. Same rozmowy nie będą odbywały się na żywo, głównie z uwagi na różnicę czasu, ale będa opatrzone komentarzem i wprowadzeniem na żywo. Serdecznie zapraszamy!

27 marca, 2021