Grafika towarzysząca XIX edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom

Zwierzęca biblioteka [OTCD 2020]

Osobną akcję online przygotowała filia biblioteczna nr 28, która w ramach Tygodnia Czytania Dzieciom będzie polecać książki dla dzieci o zwierzętach. Bibliotekarki codziennie będą prezentować na profilu filii na FB krótkie informacje, które pomogą rodzicom zapoznać się z księgozbiorem filii w sposób wirtualny i ułatwić wybór lektury dla ich dzieci.

Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi wydarzeniami organizowanymi w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom.

30 maja, 2020